povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:17     Naslov sporočila:  Matrix Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

miss.blue Napisal/a:
da vas berem. kaj vam je všeč pri njej, kaj pogrešate oz zakaj je niti pod razno ne morete prebavit'?




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

macica Napisal/a:
Meni je bil prvi del boljš kot drugi. Predvsem, ker je bil drugi še bolj mračen od prvega, sploh pa se skor nič ne dogaja. Vse skupi je en velik šov koreografije in specialnih učinkov, ki so sicer od prvega dela izpopolnjeni ampak po dveh takih sekvencah si itak vse vidu in rata dolgcajt.




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hector Napisal/a:
v njej pogrešam slovenske misice
kr neki
je kukr piščanc velik dretja za en prazn nič




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hector Napisal/a:
Kaksno imate mnenje o novem delu matrice?




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:
Ne vem, ga še nisem gledal.




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Nov, 2003 20:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Matrix revolution je kr za pogledat, s tem da sta meni osebno 1. in 2. del boljša.

Ampak, Neo je u unem plašču itd...hudo spedenan. Sem kr mojga vprašala, če bi se zame enkrat tko obleku, ko smo pršli iz kinodvorane Laughing Laughing

Šment, pa mi ga ni uspel nasrat Laughing Laughing Laughing




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Jan, 2004 16:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma tretji del nimaš pojma zakaj se gre, če drugega ne gledaš!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Jan, 2004 10:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

idej matrice je divja...
prvi del filma je večina kasnejših filmov (akcijskih predvsem) kopiralo vsaj v poteku borbe...
zadnji del- sem razuela a me je razočaral ker je skomercializirana ideja matrice- poleg tega mam občutek da bi čez kako leto začetek snemanja matrice 4...itd...




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 InDiGo
Neznanec
Neznanec



Pridružen/-a: 19:11, 30-Jan-2004
objave: 17
Teme: 0
Kraj: Maribor
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Jan, 2004 19:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Enigma, try harder. nasmeh Mogoce pa ti uspe. nasmeh Uporabi svoje care. nasmeh Ok, k topicu ... da razumes vso poanto Matrice, mores gledati Matrix 1 - 3 + Animatrix. ( Zelo dober scenario bliznje prihodnosti, ki bi nas lahko doletela. ) Zame zelo dobra filmska trilogija, ampak proti Lord of the Ring je Matrix 0. nasmeh Lp.




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od InDiGoPošlji zasebno sporočiloICQ številka
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Jan, 2004 19:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

InDiGo Napisal/a:
ampak proti Lord of the Ring je Matrix 0.

ok




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2181s ][ Queries: 36 (0.0607s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.