povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Sep, 2008 10:35     Naslov sporočila: Oooh ! Je poljub.com res crknil? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ve kdo kej o tem?

Je www.poljub.com res crknil?




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Blisk
Moderator
Moderator


Starost: 114
Pridružen/-a: 0:09, 21-Nov-2003
objave: 96
Teme: 18

2245.5 kinta/e
102.0 šold/e
72.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Sep, 2008 10:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja najbrž je res crknil, ali pa jim je zmanjkalo denarja za podaljšanje domene.

Men sam tole vrže ven.

The domain poljub.com has expired. If you owned this domain, please contact your domain registration service provider for further assistance. If you need help identifying your service provider, visit http://domainhelp.tucows.com.





 1 opozoril pred Izključitvijo! Ribi Spol:Moški Pes
NI na linijiOsebna Galerija od BliskPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Sep, 2008 14:49     Naslov sporočila: Hehehe ! Forum Poljub.com??? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lepo pozdravljeni, Arbiter govori hihi,

če kdo ve kaj se godi pri konkurenčnem forumu(Poljub.com), kjer se že od nekdaj čudne stvari godijo, bi bil zelo vesel?
Že 5 dni forum ni dostopen in vse kaže, da nikoli več ne bo.
Morda vem zakaj, morda pa ne, zato pa vprašam insajderje.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Blisk
Moderator
Moderator


Starost: 114
Pridružen/-a: 0:09, 21-Nov-2003
objave: 96
Teme: 18

2245.5 kinta/e
102.0 šold/e
72.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Sep, 2008 15:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mogoče zato, ker je ves folk, ki je držal vso stvar pokonci bil odgnan, izteran, banan in še kaj?

Samo na glas razmišljam širok smeh





 1 opozoril pred Izključitvijo! Ribi Spol:Moški Pes
NI na linijiOsebna Galerija od BliskPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Sep, 2008 16:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah, če psihoti vodijo stvar mora iti vse u k. Hihi.
Mislim, da so mene imeli poln k., ker sem jim vzbujal preveč sramu in krivde. Nisem kriv, če se napihujejo.
Kaj čemo. Zdaj sem tukaj in mi bo tudi lepo. Tako ti je, kot si narediš pravijo. Kajne Eve?

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Sep, 2008 16:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vedno je bilo tako kot si narediš.


P.S. zdaj maš čas, da si v profilu nalimaš gor en hot avatar širok smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Sep, 2008 21:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hehe, a bo spet nov val beguncev?
No, potrudte se, da baskotov povej ne bo sam forum v tranzitu. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Sep, 2008 22:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Joj pa ne Arbi noooooooo... umira od smeha Jst upam da je vse skupi hudič uzel k itak masta tm zmer prov samo EVE pa HEAD vsi ostali smo bukseljni. Pa naj imata svoje navidezno igrišče...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 12:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vprašanje je, kedaj se una dva genija sploh lahk ukvarjata drug z drugim, ko pa tam gori tako pametujeta.

mrbit jima je pa družinski terapevt zabičal, d morta forum ukint in mal več fukat?




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 18:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Arbi je zmrznu, kr ni ga več.
Arbiiii???




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 18:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Saj jaz nisem zlonameren človek, ampak če mi pa kdo na žulj stopi, potem pa postanem pasji včasih. Ta dva kekca sta res, ampak čisto zares, motena in pri tem naj poudarim, da sem jaz tudi moten, vendar jaz vem zakaj gre pri meni in se izboljšujem vsak dan. Ona dva trotla pa gonita isto že 5 let najmanj. Tam bo enkrat hudo počilo.
Veliko dreka se je nabralo v teh dveh in to dokazujeta vedno znova in znova in vedno znova Arbi pokaže na drek in reče : EVO POGLEJ! TU JE DREK! Ne zato, da bi ga "žrtev" pojedla, kot navadno to razumeta ta patrona, ampak, da bi se popravila.
Slišal sem, da se Headroom nekje skriva in ga ni nikjer. Ne vem zakaj je dobro, da si skrit, ampak če mu tako paše.
Eve pa bo tudi eksplodirala od nakopičene negative. Verjetno zato, ker s psihičem živi.
Kar naj me toži, če me upa. Kekec. Bliska je baje fuknil iz foruma, ker je pokazal njegov obraz. V bistvu je Headroom velik strahopetec bi rekel.
Ma ko ga jebe.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 18:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Na psihoterapijo naj gresta oba čimprej. Seks ju ne bo rešil.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Blisk
Moderator
Moderator


Starost: 114
Pridružen/-a: 0:09, 21-Nov-2003
objave: 96
Teme: 18

2245.5 kinta/e
102.0 šold/e
72.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 19:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Arbiter_universale @ Tor 16 Sep, 2008 6:54 pm Napisal/a:
Na psihoterapijo naj gresta oba čimprej. Seks ju ne bo rešil.

LP,Arbi


Arbi ne se jezit, vse je tako kot mora biti.
Mene je res fuknil samo zato, ker sem ga pokazal, ko je nastopal v oddaji, pa še to sem ga pokazal na tem forumu.

Ampak nič ne zamerim, prav hvaležen sem mu.
Ker drugače bi še vedno bluzil po tistem forumu.

Tako pa sem se posvetil drugim stvarem.
Tukaj pa tako vlada 100x večja demokracija. So pa prav tako pravila, ki se ne smejo kršit, ker na osebni ravni se ne obračunava po forumu to se nardi na privat.

Arbi vsaka čast, da poveš kar misliš.





 1 opozoril pred Izključitvijo! Ribi Spol:Moški Pes
NI na linijiOsebna Galerija od BliskPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 19:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj pa ne bi?
Misliš, da sem se jaz ustrašil napihovanja tistih dveh psihotov?
Najmanj en od njih je psihopat, če ne kar oba.
Mislim pa, da Eve ni psihopat, ker sem že bral kako jo je krivda mučila. Oni trot pa je zelo sumljiv. Samo videti bi morali kakšna privat sporočila sem dobival od tega klopa. Hihi.
Kot, da bi govoril s skalo in ne s človekom. Vse imam shranjeno in lahko pokažem kjerkoli.
Tako, da Headič...FUCK OFF in skrij se v mišnico.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Blisk
Moderator
Moderator


Starost: 114
Pridružen/-a: 0:09, 21-Nov-2003
objave: 96
Teme: 18

2245.5 kinta/e
102.0 šold/e
72.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 19:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne rabiš razlagati, kaka sporočila sem dobila, ker sem jit tudi jaz.

Vsi, ki niso on, so neumni, zabiti in itak nevredni tuzemeljskega življenja.

Zelo rad se tudi skriva za nikom moderator.

Ampak nima veze, naj se igra v svojem peskovniku, ta forum tukaj bo živel z ali brez poljuba. Živel bo z veliko skupino ljudi, ali pa z malo in konstruktivno, kjer ti ne bo nihče očital, da si bebec.





 1 opozoril pred Izključitvijo! Ribi Spol:Moški Pes
NI na linijiOsebna Galerija od BliskPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3415s ][ Queries: 40 (0.0962s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.