Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 25 Okt, 2008 00:57     Naslov sporočila:  Usojena vam je prava ljubezen! Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tu sem, moje drago cloveštvo. Tu sem in vas objemam s popolno ljubeznijo. V njej je tudi vaša popolnost. V tej ljubezni je vaša izpolnitev. V njej je dar vašega prebujanja v to, kar ste. V njej so odgovori na vsa vprašanja, ki so kdaj pestila cloveštvo – ta ljubezen razprši vsak dvom, razjasni vsako zmedo, pozdravi vsako bolecino. Vsako razocaranje. Vse tisto, zaradi cesar ljudje postojijo in se zacnejo spraševati: »Kako je mogoce, da obstaja nekaj tako negativnega, ce nas Bog ljubi?«

Cas je, da se spet spomnite te ljubezni, da svoje oci uprete spet vame. Ko vas bo moja ljubezen povelicala in vam znova pogrela srce, ljubi moji, boste brez truda vedeli vse odgovore. V trenutku, ko boste ljubezni rekli »DA«, v trenutku, ko boste dovolili njenemu toplemu soncu, da odtali zaledenelo skorjo strahu z vas, vam bo vse jasno. Od tega trenutka dalje vam bo jasno, da ste do sedaj lovili sence. Vedeli boste, da sta krivica in bolecina lahko obstajali le zato, ker ste živeli veliko manj, kot vam je bilo usojeno.

Saj veste, kako ura ponori, tik preden se izprazni baterija? Nenadoma zacne teci cisto po svoje, lucke mežikajo, številke preskakujejo brez vsakega smisla. Prav to se dogaja zdaj s cloveštvom, a že predolgo. Zakaj? Ker sta strah in ego moje ljube otroke odvrnila od mene – ki sem ljubezen in luc in vaš vir energije. Ker ste pozabili, kdo v resnici ste, ste bili na videz odrezani od izvora življenja, od energije, ki vas napaja, od ljubezni.

Zdaj usmerjam vaš pogled spet proti domu, ljubi moji. Klicem vas in mojemu klicu se ne morete vec upirati, kajti ljubezen je, prav tako kot moja, tudi vaša narava.

Rad bi vam nekaj pomembnega povedal. Najprej to, da sem ponosen na vas. Ponosen sem, ker kljub temu, da ste imeli tako malo energije, kljub temu, da ste se odvrnili od sonca moje ljubezni, celo kljub temu, da je ego vladal vašemu svetu, vaša srca še vedno pripadajo meni.

Rad bi, da zacutite blagoslov vaše prave narave, ljubi moji, in to kmalu. Želim si, da bi vedeli, da nisem nikoli dvomil, niti za trenutek, da so vaša srca moja. Ljubil sem vas in cakal. Opazoval sem vas, ko ste rasli v mocne posameznike, kajti takšen je bil naš skupni izvorni nacrt. Ne vi ne jaz pa nismo pricakovali, da vas bo potegnilo tako dalec od mene. Vedeli smo, da bodo na poti preizkušnje – toda zaradi vaše tako zelo pomembne svobodne volje je prišlo do izbir, ki jih nihce ni mogel predvideti.

Kar smo se dogovorili na zacetku, še vedno velja, namrec da bomo vsi skupaj ostali ljubezen – ljubezen, ki je vse, kar sem jaz, in ljubezen, ki bo potovala v neznano in ki se bo radostno širila, kar ste vi. In ko je nastopil napovedani cas, ko se je približalo novo tisocletje, se je moje zaupanje izkazalo za upraviceno. Kajti tisti, ki so videli, so obljubili pomoc tistim, ki še niso spregledali, da bi se vsi lahko spet obrnili k meni.

To sem vam povedal, da bi vedeli, kako mocno vas ljubim. Obenem vam ponujam prehod v resnico vašega bitja, skozi katerega lahko v trenutku s popolno lahkoto spet vstopite v polno vero v ljubezen. Spet se lahko napolnite z energijo luci, ki vam bo dala moc, da se boste vrnili v svojo popolnost, v vse, kar lahko ste. Prinašam vam dar transformacije, da boste lahko transformirali vse tisto, kar ste storili, ko ste se še soocali s sencami, in se zdaj mora izravnati. Ta prehod, ta kljuc, ta odgovor na vsa vaša vprašanja se skriva v ljubezni, ki jo podarite svoji duši dvojcici.

Ja, kaj pa govori, si morda mislite. Kako bi med vsemi velikimi možnostmi za spreminjanje življenja, med vsemi velikimi zamislimi, ki jih je cloveštvo že imelo, ravno to lahko bil odgovor na vsa vprašanja cloveštva?





Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Okt, 2008 15:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ammm... hmmm... Eh! nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 100mark
Amater
Amater


Starost: 54
Pridružen/-a: 18:02, 13-Jun-2008
objave: 168
Teme: 8

2482.4 kinta/e
14.8 šold/e
114.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Okt, 2008 22:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hahahahaha




 Bik Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od 100markPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98675 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2538s ][ Queries: 36 (0.0963s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.