Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 19 Mar, 2009 12:39     Naslov sporočila:  Spet o letu 2012 Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali se Nibiru res približuje?

Presenečen sem bil nad odzivom na člankek "Se Nibiru približuje?" - članek je namreč s 12.000 ogledi najbolj bran na MIPu, takoj pred "Iluminati" (nekaj manj kot 8.000 ogledov), povzele pa so ga tudi nekatere slovenske strani!

Kot številni sem se tudi sam spraševal kako je s to temo danes - in glej, v najnovejših Misterijih so pisali prav o tej temi, bolj natančno o podzemnih bazah, ki se gradijo po svetu in neznani nevarnosti leta 2012...



Project Camelot je projekt, ki je nastal maja 2006 in omogoča številnim raziskovalcem in drugim, da objavijo svojo zgodbo s področja zarot ter takih, ki bi bile ključne za dobro človeštva. V zadnjem času so bili precej aktivi, še posebej ko so po objavi strani v spomin Benazir Bhutto, prejeli pismo nekega norveškega politika, ki opozarja o prihajajoči katastrofi v naslednjih letih.



Sledi prepis pisma, ki je bil objavljen v slovenskem prevodu v aprilskih Misterijih:

Oseba, ki nam je poslala nasled­nje sporočilo, se je podpisala s pravim imenom (kar smo pre­verili) in je priložila številne fotografi­je sebe z norveškim premierjem ter z Benazir Bhutto.

Sem norveški politik. Želim opozori­ti, da se bodo v času od leta 2008 do 2012 zgodile hude stvari.

Norveška vlada gradi vse več in več podzemnih baz in bunkerjev. Ko jih vpra­šate, zakaj, zgolj odgovarjajo, da zaradi zaščite norveškega naroda. Ko vprašam, kdaj bodo končali, odgovarjajo, da do 2011. Enako počne Izrael, kot tudi mno­ge druge države.

Da govorim resnico, dokazujejo foto­grafije, ki sem vam jih poslal, na katerih sem v družbi premierjev in ministrov, s katerimi sem se doslej srečal in jih pobliže spoznal. Vsi ti ljudje vedo vse o tem, vendar ne želijo plašiti ljudi in povzro­čati množične panike.

Planet X prihaja, Norveška pa je že pričela polniti shrambe z živili in semenjem na ob­močjih Svalbarda in arktič­nega severa, pri čemer ji pomagajo ZDA, EU in vsi okoli Norveške. Rešili bodo samo tiste, ki sodijo v elito mogočnikov in tiste, ki bo­do lahko svet ponovno zgra­dili: zdravnike, znanstveni­ke itd.

Sam vem, da bom pred letom 2012 odšel v ob­močje Mosjøen, kjer imamo globoko pod zemljo vojaško bazo. Tam smo razdeljeni v sektorje, rdeči, modri in ze­leni. Oznake norveške vojs­ke so že prejeli, kampi pa so že zdavnaj zgrajeni.

Ljudje, ki bodo ostali na površini, da umro z vsem drugim, ne bodo dobili nobene po­moči. Načrtovano je, da se dva milijona Norvežanov reši, preostali pa bodo umrli ...

Zelo sem žalosten. Pogosto jočem z drugimi, ki vedo, da bodo mnogi pre­pozno zvedeli, potem pa bo zanje že vse končano. Vsi glavni politiki v Norveški to vedo, a jih bo le neznatno število o tem javno spregovorilo ljudem, ker se bojijo, da bodo tudi oni zamudili 12 trač­nih vozil, ki naj bi jih odpeljala globoko v zaklonišče, kjer bodo na varnem.

Kdor bi komur koli zaupal skrivnost, bi zagotovo umrl. Toda zame me ne skr­bi več. človeštvo mora preživeti in vrs­ta mora obstati. Ljudje morajo vedeti za to.

Vse vlade sveta to vedo. Tistim lju­dem, ki bi se lahko rešili, lahko samo svetujem, naj poiščejo vzvišene prostore in votline na visokih legah, kjer bodo lahko shranili konzervirano hrano in vo­do za vsaj pet let. Prav tako so priporoč­ljive radiacijske tablete in biozaščitna oblačila, če si jih lahko privoščite.

Lahko bi vam pisal pod drugim ime­nom, a se ničesar več ne bojim. Ko določene stvari, postanete nepremagljivi in nobeno zlo vas ne more prizadeti, ko veste, da je konec blizu.

Tisti, ki bodo leta 2012 v mestih in primestnih območjih, bodo prvi na uda­ru in bodo prvi umrli. Vojska bo kasne­je očistila ostanek preživelih, vojaki pa imajo ukaz, da streljajo na tiste, ki bi se upirali odhodu v tabor, kjer bo vsakdo dobil številko in oznako.

Javnost vse do samega konca ne bo ničesar vedela, ker vlada ne želi ustvariti množične panike. Vse se bo zgodilo potihem, vlada pa bo enostavno izginila.

Lep pozdrav!

Sledilo je še nekaj pogovorov med Project Camlot in omenjenim norveškim politikom, kjer slednji pravi, da je bil že v nekaterih podzemnih bazah ter da ima številne dokaze o tem. Omenja še, da bo naslednje leto na parlamentarnih volitvah zmagala Siv Jensen , ter da je to bilo že dolgo določeno...

Odlomki iz nadaljnje e-pošte:

Ko sem bil v vojski, smo nekoč dobili nalogo, da od­nesemo nekaj v drugo bazo. Rečeno nam je bilo: »Ne sprašujte ničesar. Samo opra­vite svoje delo.«

S tovornjaki smo se od­peljali na kraj, kjer so bila velika vrata, dobro varova­na z drugim vojaškim oseb­jem. Vsaj zdelo se je, da je vojaško, na sebi pa so imeli oranžne in črne uniforme; na oranžnih je bil zlati trikotnik, na črnih pa zelen ...

Vstopili smo skozi velika vrata in pomislil sem: »Kaj za vraga je to?« Na začetku sem bil malo prestrašen. Bilo je kot v kakem znanstveno fantastičnem filmu.

Ko smo prišli v bližino predora, so nam rekli, naj si nadenemo nekakšne maske, »zaradi naše zaščite«.

Pomislil sem: »Zaradi naše zaščite? Kaj nismo zaščiteni že s tem, ko smo znotraj tega velikanskega podzemnega kompleksa z oboroženimi varnostniki?«

Tedaj so nam rekli, naj vstopimo v tračno vozilo. Mislim, da ta vozila poga­nja neka vrsta energije modrega krista­la. Ko smo posedli v vozila in sem ene­ga izmed varnostnikov vprašal, kaj je to, mi je odgovoril: »Tega vam ni treba ve­deti, gospod ...«

To je bil nekakšen cevni sistem in druga tračna vozila so peljala tako hitro, da ste lahko videli samo luč, ko je odbrzela mimo vas. Mislim, da je bil to sistem vakuumskih cevi, kjer ni občutka za vle­ko. Bilo je mnogo teh tračnih vozil, ki so brzela mimo kot bliski svetlobe.

Ko smo izstopili iz vozil, so nam dali zaščitna očala in morali smo opraviti varnostni pregled. In šele tu so stvari po­stale zares čudne.

Morali smo iti skozi različna ener­getska polja in povsod so bili oboroženi varnostniki. Skozi eno energetsko polje smo vstopili v drugo sobo, kjer sem na steni zagledal zaslon, na katerem je pi­salo: »čLOVEK - NI čLOVEK - čIST -NI čIST.« Mar to pomeni, da obstajajo tudi ne ljudje?!

Varnostniki so nas zaustavili in nam rekli, naj se preoblečemo v drugi sobi in gremo z njimi. Spet sem pomislil, ka­ko veliko je to mesto. Pravkar smo zapu­stili železniški sistem, ki je dolg kilomet­re in kilometre, pa še nismo prišli do konca? Vstopili smo v sistem dvigal s sedeži, ampak se nismo samo spuščali, temveč smo kake tri minute potovali horizontalno. Nisem vedel, koliko je ura, ker nismo imeli nobenega načina zaznave časa. Vse so nam vzeli med prvim varnostnim pregledom ...

Po opravljeni nalogi sem uvidel, da svet ni takšen kot si mislimo in da so mnoge stvari skrite pred javnostjo. To me žalosti in straši. Pozneje, ko sem šel v politiko, sem začel kopati po tem, ker sem želel več odgovorov. Spoznal sem, da so te baze varna zavetišča za vlado, izbrane ljudi in vojake, da bi v njih pre­živeli. Zunaj obstaja nevarnost za obstoj človeške vrste, ki bo ogrožena leta 2012, vendar mora preživeti.

Vse, kar sem doslej zvedel o tem, na­peljuje na »planet X«. Vlada to ve in drži vse skrito pred javnostjo. Ta objekt spremljajo že dalj časa, prva opozorila pa so dobili od ZDA.

Vem za obstoj 18 baz na Norveškem. Ne vem za kakšno nevarnost gre, ker nisem znanstvenik. Vem pa, da bodo mnoge vlade pred letom 2012 odšle v baze, ki jih gradijo zadnjih 40 ali 50 let.

če se nam bo ta objekt na svoji poti skozi vesolje zelo približal, bo na Zem­lji nastala množica problemov. To je vse, kar vem. Iz tega razloga gredo oni v podzemlje. Prepričani so, da jim bo bi­vanje pod zemljo najmanj pet let omo­gočilo preživetje. Ko bodo videli, da je varno oditi na površje, bodo svet zgra­dili na novo. Nam je bilo rečeno samo, da moramo oditi pred letom 2012, ker bo nekaj v vesolju povzročilo silno raz­dejanje.

Ne vem, ali prihaja nevarnost od Sonca ali od česa drugega. Pripovedu­jem vam samo o tem, kar sem videl. Pravzaprav sem že preveč povedal, ampak sedaj so ljudje vsaj opozorjeni...

Lep pozdrav!

Za prepis celotnega besedila pojdite na spletno stran Project Camelot:

* Norway
* Norway update


Kar se tiče raziskovanju Nibiruja (Planeta X), ki ga je astronomski satelit IRAS odkril že leta 1983, so ZDA lani postavile teleskop na južnem polu (South Pole Telescope - SPT), ki naj bi služil prav temu namenu. Na YouTubu so se pojavile tudi prve slike s tega satelita, katerih pristnost je vprašljiva...

Več o temu si preberite na yowusa.com oz. pogledate sledeči posnetek:




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 19 Mar, 2009 14:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh




Trailer




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: čet 19 Mar, 2009 15:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dve različni stvari sem zasledil v tej temi in dodal še tretjo.

1. sveta bo konec, ker bo prišel Nibiru in njegova gravitacija nas bo raztrgala na kose. čisto logično in fizikalno utemeljeno, vendar nikjer nisem zasledil oddaljenosti tega planeta in njegove poti. čudno je dejstvo, da se giblje izven tira. Možno bi bilo, da je trčil s čim in spremenil smer. Da bi prišel kar iz globin vesolja, pa je izjemno neverjetno in skoraj nemogoče. Bomo videli.

2. sveta bo konec, ker bo prišlo do poravnave Zemlje, Sonca in središča Galaksije. Iz središča Galaksije bo nato bruhnil slap zla, ker je središče namreč koncentrirano zlo. Nekaj je vsekakor koncentrirano v singularnosti črne luknje. Kaj to je pa ne vemo. Možno je celo, da je zlo, kot pravijo Maji. Zakaj pa ne?
Ta scenarij je vsekakor daleč bolj neverjeten, kot prvi. Ni pa nemogoč. Saj nič ni nemogoče.

3. težko je brez trdih astronomskih podatkov natančno določiti čas pogube se mi zdi. Tudi če bi prišlo do pogube, ta ne bi bila trenutna, če ne bi planet direkt trčil v Zemljo.

Dodajam še 4. točko:
če po pričevanju Norveškega politika VSE vlade na svetu vedo za 20.12.2012 (zanimivo je, da 20 in 12 tvorita 2012, kar doda še ščepec magije zraven in k prepričljivosti), potem me zanima kje pa Slovenska vlada gradi oz. je že zgradila? svoj bunker? Predvsem pa: ali ima sploh dovolj dnarja v proračunu za kaj takega oz. še bolje, ali ima dovolj "črnega fonda", ki bi ga lahko skrili pred vsemi še tako neugodnimi novinarji, hihi. Nekater novinarji so od hudiča in jih ne moreš kar tako nategniti na suho. Domnevam, da takele zadeve stanejo malce več, kot kakšna kavica tuintam in rola toaletnega papirja, za katero Pahor tuintam, mimo vseh proračunskih bilanc, šenka košček svojega že tako drobnega kosa pogače. Ubogi revež.

Sve u svemu, mene niso prepričali.

LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Mar, 2009 09:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja no glede na vse afere od patrie, pa kaj vse še, za kar ne vemo, se lahko hitro zgubi na 100 tisoče evrov.

Poleg tega, pa je že YU vojska imela bunker v kočevskem gozdu, kjer so kilometri rovov, to obnoviti res ni problem, saj je grajeno za atomsko vojno.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Akronym
Neznanec
Neznanec


Starost: 58
Pridružen/-a: 16:46, 21-Nov-2008
objave: 36
Teme: 2

726.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Mar, 2009 22:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Da, da, pa ogromno formaldehida za seboj, ker bo verjetno 10 let vegetiranja v luknji premalo za ponovno pojavljanje na površju... Very Happy




 Tehtnica Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od AkronymPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 30 Mar, 2009 12:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Akronym @ Pet 27 Mar, 2009 10:32 pm Napisal/a:
Da, da, pa ogromno formaldehida za seboj, ker bo verjetno 10 let vegetiranja v luknji premalo za ponovno pojavljanje na površju... Very Happy


Kaj pa vem.
Po moje najboljš veliko fižola, ker je najbolj obstojen.
Hkrati pa lahko proizvedene pline shraniš in uporabiš za gorivo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Akronym
Neznanec
Neznanec


Starost: 58
Pridružen/-a: 16:46, 21-Nov-2008
objave: 36
Teme: 2

726.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 30 Mar, 2009 20:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, če so vse vladajoče klike do sedaj skrbele za akumulacijo sproduciranega metana ali what ever, potem ga majo zares dosti za preživet hude čase v tistem rovu. A si jih predstavljaš po nekaj desetletjih prvič na planem ... kot albini ... z zakrnelimi očmi ... He, he. Verjetno bi začeli posedovati nadnaravne moči. Spreobrnjeni, poduhovljeni!




 Tehtnica Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od AkronymPošlji zasebno sporočilo
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Apr, 2009 12:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

???

Kar se meni zdi zanimivo je neprestano iskanje razlogov, zakaj ne bi. če ne gre drugače, pa dajmo verjet, da bo itak 20.12.2012 vsega konec. Važno, da je nek razlog, zakaj "ni vredno" in da se vdajamo hedonizmu.

Potem se vprašam: če npr. doktor izreče diagnozo, da bo nekdo umrl čez cca. x dni ali mesecev, ali bi ta res umrl še isti dan? Se ulegel in čakal? Ponavadi ne.

Alora... Tukaj ne gre za neko prepričanje, gre zgolj za priročen izgovor, da se itak ne splača nič narediti in da je treba izkoristiti pač kar imamo v tem renutku. Način medijskega pranja možganov lahkovernežev.

Goebelsova metoda.




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Apr, 2009 14:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če me kakšna stvar zanima potem premislim o njej. Da pa bi poskusil dojeti vse možne posledice resničnosti teh scenarijev...dragi moji to pa celo moj intelekt prekaša. Morda samo ena beseda?: GROZA
In ljudje radi razmišljamo o grozi. Groza prvlači enako, kot privlači ljubezen. Saj se da z grozo tudi dosegati cilje. Podrejati ljudi, ljudstva, hell! celo cel planet, če je treba!
Torej: če nekaj pomaga k moči, potem nas to tudi privlači. Vendar ljudi z vestjo privlači le v omejenem obsegu in bolj "plitko" bi se izrazil. Tako, kot psihopate recimo bolj "plitko" privlači ljubezen in raje pokujajo in na koncu seveda tudi uporabijo grozo.

Tako gre to dragi moji. Ni nam lahko.

Skratka...katastrofe privlačijo! So priložnosti za herojska dejanja, velike lopovčine, zločin, pridobivanje bogastva na veliko! In hkrati normalne ljudi tudi plašijo: so nevarni dogodki, grozi izguba življenja.

Hudič torej privlači in odbija. Zdaj razumete zakaj? Velikokrat lahko to slišite, no zdaj pa tudi razumete in jaz sem lahko še bolj hudičevo nadut, hihi.

LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Apr, 2009 14:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

PikiJapok @ čet Apr 02, 2009 12:39 pm Napisal/a:
???


Goebelsova metoda.


Ta metoda me zelo zanima. Lahko izvem več?

LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Apr, 2009 17:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poenostavljeno: Goebbels naj bi s pomočjo propagande viktimiziral Nemce v odnosu do Židov, Poljakov, itd., ter predstavil nemško agresijo kot upravičeno in logično posledico upora.

Menda (moj spomin nekako ne seže tako daleč) naj bi bil prvi, ki je razumel moč medijev in propagandni stroj uporabil v namen psihološke manipulacije množic (priprava na vojno).

Vzporednice vidim v propagandnih poskusih, ki temeljijo na potenciranju strahov posameznikov, ki so posredno viktimizirani in naperjeni proti "zlobnemu sovragu"...




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Apr, 2009 17:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

P.S.: Morda še eno kritično razmišljanje. če so Mayi koledar zaključili ob zimskem solscitiju 2012 lahko to pomeni tudi, da so predvidevali "cikel". Že samo 2000 let pomeni nekako 100 generacij, kar je z vidika posameznika znatno dovolj daleč...




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Apr, 2009 17:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Še eno malo manj kritično razmišljanje.
Zakaj je današnja zahodna civilizacija tako obsedena z apokalipso?
Že čisto navadni ljudje okoli mene se pripravljajo na vojno. Seveda samo v svojih glavah zaenkrat. čutijo napetost. čutijo fatalnost. Orožja so postala hudičevo močna, človekova narava pa tudi nič manj hudičeva.
1 Kriza 2 Pomanjkanje 3 Fatalizem in humor, naslednja stopnja je 4 JEZA, potem 5 SOVRAŠTVO (+propaganda) in potem 6 BLAZNOST in 7 BUM.

LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Apr, 2009 18:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Morda bi zgolj razcepil vejo na prehodu iz tretje v četrto točko. Sicer pa se strinjam s teboj.




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Apr, 2009 19:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

P.P.S.:
Citat:
Leta 1976 je britanski astronom Patrick Moore na radiu BBC objavil, da bo ob 9:47 po njihovem času mogoče do neke mere občutiti breztežnost. Vzrok za zmanjšanje gravitacije naj bi bila točno določena postavitev planetov, ko naj bi se Pluton nahajal za Jupitrom. Moore je povedal, da če bodo ljudje ob tem času skočili v zrak, bodo lahko občutili delni občutek lebdenja. Po 9:47 je radijska postaja začela prejemati klice o skakanju in resničnem občutku lebdenja. Neka ženska je celo sporočila, da se je ona in njenih 11 prijateljev dvignilo iz stolov in lebdelo v zraku v sobi.


A ja... Šlo je za prvoaprilsko šalo. (vir: Finance)




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98666 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4630s ][ Queries: 40 (0.2296s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.