povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 mistress
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 16:32, 06-Jan-2004
objave: 176
Teme: 5

108.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 11:22     Naslov sporočila:  Ne je¤¤¤¤¤¤ ljubezni Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V čem je fora ljubezni? če pogledamo osnove, je to le kombinacija hormonov, ki nas navaja k razmnoževanju...




 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mistressPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 11:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Že po difoltu smo ustvarjeni tako, da delujemo v dvoje.
Zame je to neka popolnost ki jo dosežeš, ko najdeš nekoga, ki ti odgovarja v vseh pogledih.
Je pa res, da izgubljamo čas z površnimi vezami v katere se sploh ne poglobimo in vsekakor smo prehitro zadovoljni, ko iščemo parnerja.

V čemu pa ti vidiš problem?




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 mistress
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 16:32, 06-Jan-2004
objave: 176
Teme: 5

108.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 11:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ker, odkar sem pokapirala, da so čustva le odraz količine hormonov v krvi, jih ne je¤¤¤¤¤¤... Ne, da jih zatrem, enostavno jih ne je¤¤¤¤¤¤... Naj so, bodo že izginila, ko se zmanjša količina hormonov.
Ja, štekam, človek je družbeno bitje, sam monogamija pr človeku ni ustaljen dejavnik, še v naravi je zelo redka (ker pač mora biti genetska raznolikost za razvoj in preživetje vrste).
Problem pa je, ker med ta čustva spada tudi ljubezen in nisem bila pošteno zaljubljena že skoraj pet let...
Ma ja, čudna sem (in kaj je novega)...
Malo me to moti, sam pa staličša ne spreminjam, ker mi je tako celotno stvar še najlažje razumet...
Sam mi je pa skoraj bad, ker sem v teh petih letih opazla, da so se mogoče dva ali trije v redu tipi zaljubili vame, pa jim tega nisem mogla vračat... Malo nefer...




 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mistressPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 11:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma sej nisem rekla da je vsak primeren za ljubezen. Sej v temu je fora vsega. Ni tko easy najti pravega ....a ko ga najdeš, verjamem, da je to to. Ke če ne bi verjela v to, zame življenje ne bi imelo smisla.

To je kot školjka...šele ko se polovički združita, je to celota.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 12:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kaj pa si ti, le en skupek nepomembnih atomov, ki se giblje v atomu vesoljske prostranosti.
Torej, če bi tko razmišljal, potem ti v življenju res nič ni pomembno niti sveto.
čemu potem živet.
Temu, kar si človek sam postavi za pomembno, delo, ljubezen, uspeh, itd.
Kar pač komur paše in kar mu je pomembno.
Meni ljubezen vsekakor je, ker nobena kemikalija in nobena substanca in nič na svetu ti ne more narediti toliko dobrih in lepih občutkov kot so ljubezen. In to ostane, ti spomini ostanejo do konca, vse drugo gre v pozabo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 hipi
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 16:37, 20-Mar-2004
objave: 79
Teme: 0
Kraj: lj
159.1 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 12:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pomojem ljubezen sploh ni custvo..., ampak so custva tista, s katerimi ljubezen odrazamo...ljubezen so predvsem dejanja.

Nekako tko, kot da bi bili ujeti med dve realnosti...ena je tista, ki nam jo narekujejo nagoni, impulzi in ena je tista, ko presezes samga sebe in reces...najbolj me osreci tvoj nasmeh in za tebe bi naredil vse, da bi bila srecna...

Ampak eno brez drugega ne gre, ker ne mors samga sebe zrtvovat, ce nimas tistega, kar potrebujes, spet po drugi strani pa ne smes gledat samo na svoje potrebe, ker nobena potreba ne zadovolji tistega feelinga, ko ves, da nisi sam in da te ima nekdo rad... vse je minljivo, samo ta obcutek ostane.

Bolje ljubiti in izgubiti kot nikoli ne ziveti.




 Oven Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od hipiPošlji zasebno sporočiloICQ številka
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 19:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mistress, oprosti, ampak tvoje razmišljanje se mi zdi navadno nihilistično sranje. Ljubezen je alfa in omega vsakega živega bitja, je pomembnejša od zraka in pomembnejša od sonca. S tvojo filozofijo bi človek moral sedeti doma....vse dokler ne umre. V tvojih besedah ne vidim smisla, ne vidim življenskega veselja, ne čutim veselja do novega jutra....morda imaš kako travmatično doživetje iz preteklosti ali kaj podobnega...ampak enostavno se mi zdi takšno razmišljanje zelo zelo ''v propad pehajoče'' za mlado damo. Sem pa prepričan...ko boš prvič RES LJUBILA, boš ''spregledala'' kako napačno in zgrešeno interpretacijo življenja živiš sedaj...

Zgolj moje mnenje in brez zamere.

Grega




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 hipi
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 16:37, 20-Mar-2004
objave: 79
Teme: 0
Kraj: lj
159.1 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Jun, 2004 01:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

eagle:

jaz pa mislm, da ni pravilne in nepravilne interpretacije zivljenja, ker ze v sami osnovi zivljenje ni ena interpretacija, pac pa izhaja iz tega, kar v zivljenju dozivis na podlagi lastnih izkusenj...
verjetno ti je v zivljenju lazje, ker ti je bila predstavljena tocno dolocena interpretacja, torej nek model v stilu "Ljubezen je alfa in omega vsakega živega bitja, je pomembnejša od zraka in pomembnejša od sonca.", za nekoga, ki pa si ustvarja svojo interpretacijo na podlagi izkusenj, pa so taka vprasanja mogoce tezja, saj moras do odgovorov priti sam...
Da pojasnem razliko med znanjem in izkusnjami...obenem zatrjujes da je ljubezen pomembnejsa od zraka, po drugi strani pa pravis, da ljudje, ki razmisljajo drugace niso vredni drugega kot da umrejo sami...




 Oven Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od hipiPošlji zasebno sporočiloICQ številka
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Jun, 2004 08:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hipi, si pa precej enostransko interpretiral moj post,ne? Ne, meni nobena stvar ni bila ''interpretirana točno'' kot si se izrazil, ampak sem do določenih odgovorov predvsem okoli smisla življenja prišel sam. Kako? Za menoj je nekaj izkušenj, nekaj vzponov, nekaj padcev, nekaj nelepega in veliko lepega. Tako da ni bojazni da bi mi kdorkoli sugestiral kaj je pomembno in kaj ne, temveč je vse samo strogo stvar osebne izkušnje.

Sicer je že Admin zgoraj lepo odgovoril in moje razmišljanje v tej smeri je zelo podobno njegovemu. Hipi, morda ne razumeš, vendar menim da je nevarnost za ljudi, kateri zavračajo ljubezen, posledično zavračajo vse kar je lepega/najlepšega v življenju. In kaj je lepšega od ljubezni?

G




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Jun, 2004 18:54     Naslov sporočila:  Re: Ne je¤¤¤¤¤¤ ljubezni Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

misstress... na hagja nasmeh




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 24 Jun, 2004 08:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mistress sj po eni strani te prov stekam..ampak wes kaj sm ugotovila da se folku k tko razmislja pa govori po hitrem postopku zgodi da se zaljubjo head over heels.. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2283s ][ Queries: 40 (0.0704s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.