povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 00:14     Naslov sporočila:  A je res vedno težje? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A se vam tudi zdi, da se je z leti vedno težje zaljubit??? :cmiha: Sad Saj vem, da je to na nek način res, samo men je bilo 25 let tako lepo, vedno zaljubljena, vedno sem jih mela še 5 na zalogi, če bi se slučajno z tistim trenutnim kaj zgodilo, vedno sem imela enega nagledanega v šoli, pa enega pri verouku, pa enega pri skavtih, pa enega kr tko na cesti, pa na busu, pa povsod v glavnem. Saj vem, to so bile najstniške zaljubljenosti, ampak tudi ko sem faksa začela je bilo isto. Potem sem res dve leti gledala enega, ki sma tudi bila skupaj, ampak ko se je pa tisto končalo, pa kot da mam eno blokado. Vsi se mi zdijo dolgočasni, pa neresni, pa brezvezni. Včasih se mi tudi zdi, kot da me ne dohajajo. Pa ne vem, če sem zdaj bolj zbirčna ali kaj, ampak enostavno že nekaj časa ni nikjer nikogar, ki bi me pritegnil. Jaz bi rada bila spet noro zaljubljena, da ne morem spat, pa da se mi kr smeji, pa da komaj čakam njegov klic.... Kaj naj????? Sad




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 01:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nč ne morš,tko pač je.
Sj je pr men tudi zelo podobna situacija. Mislm,jz jih dost vidm,k so tko kr zanimive,sam vseen pa redko kaka taka,s kero bi si dejansko želel bit in v katero bi se res loh zaljubil in že kr lep čas nism nobene take spoznal,ki bi me tako očarala,pa čeprov je blo kr dost takih,ki so dobr zgledale,samo to ni vse.

V srednji šoli je to itaq čist drugač. V tistih najstniških letih je ponavad tko,da je predvsem važn,da dobr zgleda in to je to. Vsaj pr men je blo tko no in predvidevam,da pr teb in ostalih tud.

No,sj svojo tezo kako je pri meni sem itaq že temo odpru in sm po računici pršu do rezultta,da sm totalno kompatibiln mogoče glih z kakim promilom žensk in nič več.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 08:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zaljubljenost ni stanje ljubezni, ampak samo dejstvo da smo zaljubljeni v ljubezen. Kar se pa sedaj dogaja, je pa stvar odraščanja, drugačen pogled na vse to. Hočemo več, boljše. Bolj postajamo kritični in "spisek" kandidatov se oži, ker se povečajo kriteriji. Iščemo že partnerstvo, ki pa ni več zaljubljenost, ampak je dejstvo, ki sloni na dveh, ki točno vesta kaj hočeta in kaj si želita. Tudi sam izgled še ne pomeni apriori dobre veze, iščemo več, iščemo dorodno dušo, dušo dvojčico, brez že v naprej zapisanih pravil.
In počasi prihajamo do spoznanja, da jih ni prav veliko, ki bi izpolnili naše
pričakovanje.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hehe, to sva se ravno s prijateljem neki cajta nazaj pgovarjala. In enostavno ugotovila, da ni več dobre robe smeh
Hja, z leti nas začne EMŠO je¤¤¤ in koker je Senior rekel, enostavno hočemo več, kot pa sam to, da človk dober izgleda. Nekaj več al? Oz. marsikaj več :coffe1:




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 12:51     Naslov sporočila:  Re: A je res vedno težje? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa Napisal/a:
A se vam tudi zdi, da se je z leti vedno težje zaljubit??? :cmiha: Sad Saj vem, da je to na nek način res, samo men je bilo 25 let tako lepo, vedno zaljubljena, vedno sem jih mela še 5 na zalogi, če bi se slučajno z tistim trenutnim kaj zgodilo, vedno sem imela enega nagledanega v šoli, pa enega pri verouku, pa enega pri skavtih, pa enega kr tko na cesti, pa na busu, pa povsod v glavnem. Saj vem, to so bile najstniške zaljubljenosti, ampak tudi ko sem faksa začela je bilo isto. Potem sem res dve leti gledala enega, ki sma tudi bila skupaj, ampak ko se je pa tisto končalo, pa kot da mam eno blokado. Vsi se mi zdijo dolgočasni, pa neresni, pa brezvezni. Včasih se mi tudi zdi, kot da me ne dohajajo. Pa ne vem, če sem zdaj bolj zbirčna ali kaj, ampak enostavno že nekaj časa ni nikjer nikogar, ki bi me pritegnil. Jaz bi rada bila spet noro zaljubljena, da ne morem spat, pa da se mi kr smeji, pa da komaj čakam njegov klic.... Kaj naj????? Sad


Še nisi spoznala mene :evil širok smeh




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 12:55     Naslov sporočila:  Re: A je res vedno težje? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko Napisal/a:
Mojsa Napisal/a:
A se vam tudi zdi, da se je z leti vedno težje zaljubit??? :cmiha: Sad Saj vem, da je to na nek način res, samo men je bilo 25 let tako lepo, vedno zaljubljena, vedno sem jih mela še 5 na zalogi, če bi se slučajno z tistim trenutnim kaj zgodilo, vedno sem imela enega nagledanega v šoli, pa enega pri verouku, pa enega pri skavtih, pa enega kr tko na cesti, pa na busu, pa povsod v glavnem. Saj vem, to so bile najstniške zaljubljenosti, ampak tudi ko sem faksa začela je bilo isto. Potem sem res dve leti gledala enega, ki sma tudi bila skupaj, ampak ko se je pa tisto končalo, pa kot da mam eno blokado. Vsi se mi zdijo dolgočasni, pa neresni, pa brezvezni. Včasih se mi tudi zdi, kot da me ne dohajajo. Pa ne vem, če sem zdaj bolj zbirčna ali kaj, ampak enostavno že nekaj časa ni nikjer nikogar, ki bi me pritegnil. Jaz bi rada bila spet noro zaljubljena, da ne morem spat, pa da se mi kr smeji, pa da komaj čakam njegov klic.... Kaj naj????? Sad


Še nisi spoznala mene :evil širok smeh


Ja mogoče pa res. fredi:




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 14:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah, punca, temu se reče odraščanje. nasmeh
Sicer pa je tvoja obupanost nad ljubeznijo najbrž tako kot pri vseh le prehodne narave (poglej Jagodine poste izpred enega meseca in njene sedanje nasmeh )
Res da so, starejši kot smo, predstavniki naše genaracije vedno bolj poparčkani, ampak to še ne pomeni, da je "na trgu" kar zmanjkalo kandidatov. Z leti se človek začne bolj zavedat samega sebe, drugih, življenja. Postane mu bolj jasno kaj hoče od sebe, lajfa in kaj pričakuje od drugih. In to lahko doseže le tako, da se predvsem najprej sooči sam s sabo, kdo je, kaj je, kam gre in šele nato je pripravljen na to, da se mu na tej poti pridruži oseba, ki bo tista "ta prava". In ko se bo pojavila ta prava, boš vedela, da je to to. Pa ne zato, ker je dober športnik, ali ima baby face, al pa dolge lase, al dober motor, kot je to pri najstnicah v navadi, da so vsak teden zaljubljene v drugega tipčka s temi lastnostmi, ali pa kar v več naenkrat. To bo človek, ob katerem se boš nekega jutra zbudila in si zaželela, da bi ga imela vedno ob sebi, tudi na stara leta. človek, s katerim si boš želela biti še kje drugje, ne le v postelji. Pa naj te nič ne skrbi, da se je vedno težje zaljubit. To je najmočnejši dokaz, da si na pravi (svojim letom primerni) poti. In v teh letih si marsiaktera ženska postavlja podobna vprašanja. Nisi edina. In verjemi, da nobena od vas ne bo ostala samska in pozabljena od vseh. nasmeh




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 12 Dec, 2005 13:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pride do tega ja, sam je tko, da ko že izgubiš vero v vse to, se lahko zgodi, da pride, kot strela iz jasnega, če je pravi. Sicer ne veš če je to res to, a vse je možno. Tudi sama sem nekaj preteklih mesecev že imela krizo, ker sem pač stara toliko, kot sem, pa mi ni več do kakih avantur in podobnih igric pa so vsi okoli tebe totalno neresni, a to je zato, ker pač ni to tisto kar si želiš. Nikakor ne smeš tako razmišlat, kakor pripoveduješ v uvodnem postu, ker te to hitro pripelje do preveč negativnega razmišljanja in gredo stvari mimo tebe, da niti ne opaziš.

Verjemi vase in bodi ponosna na to kar si in ni vrag, da bo nekdo, ki si te zasluži, našel v tebi tisto, kar si želi in ti dal tisto, kar si želiš ti.




   
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Dec, 2005 13:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vse pride ob pravem času, če si to iskreno želimo in ko smo na to tudi dejansko pripravljeni.
Praksa vseskozi to dokazuje, zdaj enemu, zdaj drugemu.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Dec, 2005 14:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne vem no..jaz sem se ze pr 13ih zaljubila ful..in vedno samo v enga pa za ful cajta....kar je po eni strani tud slabo..mislm tko ful redko da sm mela vec ugledanih pa se k sm bla ful mejhna..taka sm..
Z leti pa sploh ja po moje postane tezje na naek nacin sploh ce ti ni do spoznavanja novih ljudi...pa ce niti drugim priloznosti ne das.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Dec, 2005 14:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok, bom videl, kako bo meni praksa dokazala, pa vam napišem.
širok smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Dec, 2005 20:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja,sj jz tud srečujem sam take,k bi sam prtiskale,nč druzga. Nobena si ne želi met fanta,vse bi sam potešile tiste svoje potrebne,vlažne,odprte češple in to je to. hmmmmmmmmmm...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 12:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mojsa, nič ni narobe s teboj. staraš se in postajaš realna. zaljubljenost je odvisnost tako kot je odvisnost igranje računalniških iger. ni realna.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 23:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma jst sem se resnično zaljubila samo enkrat, pa dvomim da se bom še kdaj




   
 IronJacX
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 43
Pridružen/-a: 1:38, 15-Sep-2005
objave: 274
Teme: 0
Kraj: Javornik 51, Ravne na Koroškem
7176.1 kinta/e
54.4 šold/e
114.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 00:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jacqueline Napisal/a:
ma jst sem se resnično zaljubila samo enkrat, pa dvomim da se bom še kdaj


Ja js sem se prvič tut ubitačno zaljubil, do ušes pa še naprej. Trajalo je lepih 5 mesecev, ne obžalujem nobene minute. Ampak vse se enkrat konča a ne. Zdaj mam drugo punco, sem zaljubljen v njo, ampak ne tako intenzivno, kot prvič, kar je normalno. To pride v navado. Glavno mi je, da jo imam pa ful rad :loveit:




 Vodnar Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od IronJacXPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4971s ][ Queries: 34 (0.2114s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.