Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 14:02     Naslov sporočila:  Izbira? ;) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No Naya ...

Ce imate moznost kaj bi raje bili:

*oseba katero varajo (npr. zena)
*ali tista s katero to tretjo osebo varajo (ljubica)




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 14:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ljubica ...itak ..)))))





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 14:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tist k ma 2.
ha ha




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 14:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

OK...kle sploh ni za razmišlat no...valda,da bi raj bil je¤¤¤č od ene,kokr pa da bi bla moja ženska je¤¤¤čica od enga...logično!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 14:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ljubica pomežik

Hm, ampak če bolje premislim... bi raje bila žena nekemu full bogatemu in da me prevara in se naredim full ubogo, nesrečno bitje, psihično čisto na tleh, ga zvlečem pred sodišče in mu vseeeee poberem - gnidi umazani Mad
Twisted Evil
In si najdem sexi, pohotnega ljubimca... kaj mi potemše manjka v življenju? Laughing




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 14:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- ... Ljubezen?





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 15:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Embarassed
No okey, jaz itak bolj malo verjamem v ljubezen, tako da... ma poglej, vsega v življenju pa res ne moremo imeti ni tako? če bi imela denar in bi bila dobro po¤¤¤¤¤, je to veliko več kot ima marsikdo v življenju pomežik


Drugače pa je meni osebno seveda najpomembnejša ljubezen- torej: spoštovanje, razumevanje s partnerjem, iskrenost...i.t.d... to je pred vsem ostalim... Tisto zgoraj je bilo mišljeno kot hec... pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 15:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja -Naya-... A nebi blo bolš kot da bi bla dobr po¤¤¤¤¤,da bi TI dobr po¤¤¤¤¤?!?





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 16:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja...drugač se pa tud jz nebi branu IBR gnara in ene hude ženske k bi me dobr po¤¤¤¤¤ vsakodnevno....o jaaaaaaaa...

No,sam vseen mislm,da je velik lažje dobit veik gnara,kokr pa eno žensko ki dobr po¤¤¤¤¤!?

Zakaj je temu tako?





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 16:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne, rajš sem dobr po¤¤¤¤¤, kot da moram jaz koga dobro po¤¤¤¤¤ Twisted Evil
In po moje večini tako paše Laughing

Hm... drugače je pa oboje težko: dobit velik denarja in dobit tipa ki te dobro po¤¤¤¤¤!!! Oboje je prava redkost........................ pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 18:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah ne vem ne...jz še nism bil po¤¤¤¤¤,kaj šele dobro po¤¤¤¤¤,tko da nebi vedu kako je to.Sam bi pa rad doživu vsaj to,da enkrat deklca mene zvabi na sex,da da deklca pobudo in ona mene zrajca,ker je ona že zrajcana pa tko...

Vse so/ste take,da tud če so/ste že zrajcane,vseen raj vidte,da tip še vseen vodi vse skp....zakaj?

A veš...ne delaj drugim tistega,kar nočeš,da bi oni teb IN OBRATNO,torej...delaj drugim to,kar tudi tebi paše če ti delajo...po¤¤¤¤¤ kdaj svoje moške!!!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 18:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Laughing ti pa si patron Laughing

če bi se vsi vedno tega držali, ja kam bi pa prišli???




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 18:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne eno, ne drugo!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 10:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sam Poklicunga kksnim tipom to res ni kul...ker pac so oni lovci in oni pol svojo divjad po¤¤¤¤¤...pac.

Drgac pa tud jaz bi bla rajs ljubica...sam zdj ne wem ce bi bla v tega tipa zaljubljena mi to najbrz ne bi blo dovolj...ce bi samo sexala z njim, po drugi strani pa ce bi on svojovaral na custveni ravni z mano (brez sexa) mi pa tud to ne bi blo dovolj.
I want it all...and I want it now! nasmeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 10:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če si ljubica, potem se moraš zavedati kje so meje. Kaj lahko dobiš od tipa in česa nikoli ne boš. če imaš v glavi razčiščene te meje in veš do kam lahko greš, potem ni problema.
Ko vidiš da si šla malce predaleč s čustvi, se pač umakneš.

Ja, včasih ni lahko, ampak sama se odločiš za svoja dejanja. In bolje je it stran ko prideš do neke meje za katero veš, da če jo boš presegla, da boš v pi***. Se umakneš... in greš naprej...

Zavedati se moraš samo tega: kaj lahko dobiš in česa ne - in tega se strogo držiš.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5455s ][ Queries: 40 (0.2055s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.