Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:02     Naslov sporočila:  nostalgije minulih ljubezni Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

okus magdalenice, zvok melodije, dotik pozabljenega puloverja, vonj njenega parfuma na le-tem, teža zadnjega poljuba na vaših ustnih, pospravljanje sena s polja, hoja po blagem dežju od lucije do bernardina,...

kaj pa vas spominja na minule ljubezni? tekó solze žalosti ali sreče, ko se jih spominjate?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

"Hodim po mestu in skoraj ni mesta kjer ne bi bila s teboj,pridem so najinega obicajnega zbiralisca, zagledam te in se nasmehnem...pridem zraven ...in greva..po najinih poteh...po najinih lokalih...po vseh majhnih sledeh ki so zapisane v mojem srcu kot tatoo za zmeraj...naenkrat se zavem da se smehljam sama sebi...da tebe ni in da te nikol vec ne bo."




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mene spominja na preteklo ljubezen ena pesem!

Vsakič ko slišm tist komad se spomnm nanjo in mi je mal bad...nočm poslušat tistga komada!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah jaz mam itaq eno celo prepovedano playlisto. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:32     Naslov sporočila:  Re: nostalgije minulih ljubezni Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst ko sm ljubila, sem ljubila resnicno... se pravi, ne prav pogosto... uh zaljublena sem bila mnogokrat in tudi ornk, da so tud kdaj solze tekle... a ljubila doslej samo dvakrat... ceprav sem z obem bila skupaj res samo kratek cas, so te meseci bili zelo, zelo intenzivni... veliko vredni...


prvega sem spoznala pri 17ih, on je bil 16 let... a sele po 3 letih me je dobu... tok je potrpel... skupaj sva bila le pol leta... custva ko se spomnim nanjga so mesana med melankolijo in veselja... misli na njega mi pricarajo rahel nasmesek na lica... ker sva se tako lepo imela... in ostala sva prijatelja... so obdobja, ko se pogosto slisiva in obdobja, ko se dolgo, dolgo nic... ampak mislim, da bova tako ali tako v stikih ostala, ker sva oba zrela in sva sposobna tudi prijateljstvo gojiti med seboj... jaz mu za naprej le zelim najlepse... takrat ko sva narazen sla, si ne bi mislila, da bi kdaj dosegla danasnje stanje... sem mislila, da bom vedno sotala nesrecna brez njega... locitev je hudo bolela. aja... ko pa mislim na njega se pa spomnim, kako sva se spoznala, se spomnim njegove inteligence... o cem je on ze takrat s 16imi znal razmisljati, ko mu drugi se danes ne sezejo do kolen, ki so dosti starejsi... spomnem se njegovih svetlih lepih oci in skustranih lask... spomnim se njegove druzabnosti, igranju na kitari...

z drugemu sem pa pred dvema letoma koncala... tudi midva sva samo par mesece zdrzala... in je zame bil najvecji shok, k me je pustil... dolgo dolgo sem rabila, da sem se pobrala in se danes malo zalostno mislim na njega... sloh pa, ker se mi je spet javil po dolgi totalni prekinitvi... in mi tko cudne pise, da se mi skor zdi, da bi si zelel nazaj... se ga mam rada, ampak ne morem reci, da bi ga kar tako nazaj sprejela... ne bi ravno govorila o tem, KAJ me nanjga spominja... ampak lahko povem, na kaj mislim, ko se ga spomnem... njegovih smesnih nastopov, ki so me spravljali v smeh... njegova zalost v oceh, kadar mi je govoril o njegovi preteklosti... spominjam se, kako sva se iskala, ko me je obiskal prvikrat... in ko se spominjam, ni vec solz... hvala bogu... zopet neka melankolija... morda rahla zalost... in se vedno tista zelja da mu nekaj stvari povem, za katere priloznost nisem imela mu jih povedati... cist po prijateljsko...




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zdaj si mi pa usekal na šibko točko.

Jaz samo če hočem,me spominja prav vse nanj. Doma,kamor koli pogledam....Grem po mestu,skoraj vsi kafiči,gostilne,ulice,glasba, razni sprehodi,dež,sneg,sonce, vse........
Samo če hočem,je vse to nonstop lahko v moji glavi. In se na momente prav prisilim,da ne mislim na to. Crying or Very sad
Tako,kot pravi Shajtana-kot tatoo,ki ne bo nikoli izginil in se nikoli vrnil.....




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 16:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem ljubila ...enkrat...za moje pojme brezmejno.....
Ampak se je sesulo vse, v kar sem nekoč verjela....krivda pade na oba....
Pade včasih kaka misel na njega ...tudi verjetno še bo....a na žalost lepi spomini bledijo, ker jih prekrivajo uni grdi....ta črni.....morda pa se kaj spremeni, ko se spet vsedem na moje skale ob morju.....





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 16:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Res je, karkoli pogledam, kjerkoli sem, kadarkoli se obrnem, ..., vedno je v mojih mislih.
Prave Ljubezni se ne "znebiš", ne pozabiš kar čez noč.
Shajtana ima prav. Kot tatoo, nikoli ne izgine.
Za vedno je vtrta v moje srce in mojo podzavest ter spomin.

Vsak stik z vsako ljubo osebo pusti pečat v človeškem srcu, naj bo to ljubezenski ali prijateljski, samo, da je odnos pristen.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 23:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja,jz sm ljubil do zdj točno in natanko 1X in nič več!
Ja,sm bil zatrapan,zagledan,sm mel punce pa tko,samo ljubil sem pa samo 1X!

No,kar se tiče tistih prejšnjim ni krize in ko slišm kak komad tak,al pa ko se spomnim se samo nasmehnem in se spomnm na tista najstniška zmešana leta hehehe .... samo ko pa slišim ta komad on ko delam kaj takega,kar sva skupi počela,ko grem kam,kjer že zelo dolgo nisem bil sam,ker je bila ona zmer zravn...to je pa IBR bad!
Sam se ne dam,grem naprej,počasi in vztrajno pozabljam,preživljam...čas zaceli take rane in tudi to bo!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 05 Mar, 2004 09:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ko smo pri nostalgičnih tatujih, morda tale moj pozabljen sonet paše v to temo...


XLV. Zveneče cedre v njenih očeh

Pustite reki, da zlije se v morje;
spužve, ne zajemajte moje vode -
odprite me, naj na krilih svobode
sonce v solzah mi obarva obzorje!

Pustite cedri, da v miru mi zvoni;
bobri, ne sekajte njenega lesa -
odrite me, naj iz starega mesa
preteklost duša večnosti zapusti!

Zadržuje še spomin me na drago,
na najino sibirsko avanturo,
ko po tajgi skakljala sva z bisago.
Ji visel cedre les je okol' vratú,
ko s pogledom ustavila je uro,
mi v srce vrezala večni je tatú.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 05 Mar, 2004 10:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to so bili dnevi.
Ko sva se sprehajala po ljubljani, ko so ustnice bolele od preveč poljubov.
Ko sem želel dihati z njo.
Ko sem si želel, di bi jo poročil.
In ko nisem mogel več kot eno leto, hoditi vsepovsod tam, kjer sva bila.
In ko se še danes spomni, kako sem jo ljubil, ko grem tam kjer sva hodila skupaj.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 05 Mar, 2004 11:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ankh! Lepo, res.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 10:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hmmm..ja...je bilo 1x......se bojim da bo se 1x.....in zaradi prevec mocnih spominov in obcutkov naceloma ne hodim pogosto v Maribor...oziroma se poskusam vsakic cimhitreje brez ustavljanja peljati skozenj....




 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Apr, 2004 14:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sam a ni smesn kok nas dolocena mesta, stvari, vonji vrzejo iz tira? Pa so lohk dogodki ze dost oddaljena preteklost pa vse..ampak se vedno.
Ne mislm zdj samo o ljubeznih pa to..ampak a se vam kdaj zgodi da vs kr neki spomne na najbolj nore pocitnce...na najboljsi zur...na ful enih stvari k se jih spomnte.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 06 Apr, 2004 01:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja hvala bogu, daje tko. Lepi dogodki iz preteklosti nas osrečujejo in nam dajejo upanje na prav tako lepo ali še lepšo prihodnost.

Meni je v najlepšem spominu ostala 14-dnevna ljubezen z domačinom čudovite vasice nekaj km. južno od Makarske ko mi je bilo 14 let.
Še danes se rada vrnem tja, ker vem, kakšne romantične vibracije oddaja ta mala vasica in upam, da bom to romantiko lahko delila z ljubljeno osebo kaj kmalu, ker je hrepenenje neizmerno.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2515s ][ Queries: 34 (0.0821s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.